Okresní přebor Praha-východ, mladší žáci

Zápasy v kategorii mladších žáků se hrají dle pravidel, uvedených např. zde.

Sezóna 2017/2018

Poslední zápas podzimu,sehráli naši žáci 11.11.2017 doma proti Kostelci nad Černými lesy.

Jednalo se o soupeře,který byl v tabulce o jedno políčko nad námi,8 příčce.V úvodu jsme šli po pěkné kombinaci středem hřiště do vedení,avšak do poločasu jsme v pohledné první půli prohrávali 2:3. Chlapci tušili že s vyrovnaným soupeřem se dá hrát a skutečně se nám podařilo dostat opět do vedení 4:3.Par minut před koncem utkání jsme však při rozehrávce od branky "věnovali" míč prvnímu soupeřově hráči a ten neměl problém rozvlnit síť v naší brance.Toto utkání chtěli obě mužstva dokončit vítězně a to se bohužel povedlo soupeři,který také předvedl pěkný návrat do utkání.

Po našem prvním podzimu končíme v této soutěži na 9.místě,avšak hlavně sbíráme zkušenosti.Vetšina našich hráčů bude tuto soutěž hrát i na přesrok a až poté můžeme přijít s vážnějším hodnocením.